Steaua Bucuresti – Dinamo II, scor 4-0

Echipa de fotbal Steaua Bucuresti a câștigat meciul de campionat împotriva celor de la Dinamo 1948 II Bucuresti, scor 4-0 (la pauza 1-0).

Meciul s-a desfasurat fără spectatori.

Echipa Steaua a marcat prin: Remus Chipirliu – minutul 32, Remus Chipirliu – minutul 58, Remus Chipirliu – minutul 62, Dragoș Nicolae – minutul 79.

Echipa Steaua București: Raul Bălbărău, 18. George Călințaru, 55. Walace da Silva, 4. Dean Beța, 14. Robert Neacșu, 7. Florin Răsdan, 10. Rareș Enceanu, 8. Valentin Bărbulescu, 9. Emilian Pacionel, 11. Dragoș Huiban, 77. Remus Chipirliu.

Rezerve Steaua București: Ștefan Mușat, 13. Adrian Ilie, 6. Mădălin Mihăescu, 16. Antonio Vlad, 30. Liviu Băjenaru, 31. Cezar Mihalache, 90. Alexandru Zaharia, 89. Ovidiu Morariu, 5. Sergiu Bactăr, 99. Vlad Niţu, 47. Dragoş Nicolae.

Acest meci a facut parte din etapa 13, liga a III-a, Seria 4.

Urmează meciul: Voluntari 2- Steaua București.

Steaua - Dinamo II, scor 4-0
Steaua – Dinamo II, scor 4-0