ACS Sportivii Bucuresti – Steaua Bucuresti, scor 0-12

Echipa de fotbal Steaua Bucuresti a castigat meciul de campionat împotriva celor de la ACS Sportivii Bucuresti, scor 0-12 (la pauza 0-5).

Meciul s-a desfasurat pe Stadion Cernica fără spectatori.

Roș-albaștrii au marcat prin: Antohi – minutul 1, Enceanu – minutul 4, Răsdan – minutul 29, Răsdan – minutul 35, Enceanu – minutul 45, Enceanu – minutul 56, Răsdan – minutul 62, Enceanu – minutul 66, Răsdan – minutul 83, Enceanu – minutul 87, Antohi – minutul 88, Niculae – minutul 90.

Echipa de start: 22. Horia IANCU, 20. Marian NEAGU, 89. Ovidiu MORARIU, 17. Cosmin MIHAI 5. Sergiu BACTĂR, 15. Valentin BĂRBULESCU, 10. Rareș ENCEANU, 8. Andrei NEAGOE, 11. Andrei ANTOHI, 47. Alin ROBU, 7. Florin RĂSDAN.

Rezerve Steaua București: 1. Meilă, 4. Neaga, 13. Ilie, 99. Nițu, 9. Niculae, 16. Ban, 31. Elek.

Acest meci a facut parte din etapa 12, liga a 4-a pe Municipiul București.

Sportivii Bucuresti - Steaua Bucuresti, scor 0-12
Sportivii Bucuresti – Steaua Bucuresti, scor 0-12